KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Bilgisayar Programcılıgı

2018-2019 Güz dönemi seçilecek ders listesi-10.09.2018

T.C

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

GÖSKUN MESLEK YÜKSEKOKULU

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI

2018 - 2019 GÜZ DÖNEMİ SEÇİLECEK DERSLER

 

 

BİRİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİ SEÇMESİ GEREKEN DERSLER

 

I. Yarıyıl

 

K    

Dersin Öğretim Elemanı

1

91101 Türk Dili I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Zekeriya ARSLAN

2

91103 Atatürk İlk ve İnk. Tarihi-I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Kemal ÇAKMAK

3

91125 Yabancı Dil I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Fevzi SÖNMEZ

4

91131 Genel Matematik

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Feyzi YAŞAR

5

08107 Programlama Temelleri

ZORUNLU

4

Öğr. Gör. C. Ayhan ZIBA

6

08121 Ofis Programları

ZORUNLU

4

Öğr. Gör. Fatih ŞİŞİK

7

08137 Bilgisayar Donanımı

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK

8

08139 Yazılım Kurulumu ve Yönetimi

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Furkan AYDIN

9

08141 İletişim (Seç)

SEÇMELİ

2

Öğr. Gör. Furkan AYDIN

10

08143 Meslek Etiği (Seç)

SEÇMELİ

2

Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK

 

İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİ SEÇMESİ GEREKEN DERSLER

III. Yarıyıl

 

K    

Dersin Öğretim Elemanı

1

08215 Mesleki Yabancı Dil-I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Fevzi SÖNMEZ

2

08281 İnternet Programcılığı I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Furkan AYDIN

3

08283 Görsel Programlama II

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. C. Ayhan ZIBA

4

08285 Bilgisayar Ağ Sistemleri

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK

5

08287 Veri Tabanı ve Yönetimi I

ZORUNLU

2

Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK

6

08289 Sektörel Uygulamalar I

ZORUNLU

4

Öğr. Gör. Fatih ŞİŞİK

7

08253 C Programlama-I (Seç)

SEÇMELİ

4

Öğr. Gör. Fatih ŞİŞİK

8

08275 Optimizasyon Algoritmaları (Seç)

SEÇMELİ

2

Öğr. Gör. Sıddık DOĞRULUK

9

08277 Web Projesi Yönetimi (Seç)

SEÇMELİ

2

Öğr. Gör. Furkan AYDIN

10

08299 PHP Programlama Dili (Seç)

SEÇMELİ

2

Öğr. Gör. Furkan AYDIN


2018-2019 Güz dönemi seçilecek ders listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

2018-2019 Güz dönemi seçilecek ders listesi